Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozwścieczony kocur Puszek dotkliwie pogryzł domowników

Utworzony przez nikuś, 23 czerwca 2009 r. o 13:01
Siwy do :) napisał:
A więc ssakom należy się szacunek ? OK ! A gadom ? np jaszczurce, wenżowi, żabie... ? a rybom ? a ptakom ? a wirusom ? a dżdżownicy ? a innym ścierwom ? Nie, bo nie są sssssakami ? Dziwne podejście do zwierząt...
Moim zdaniem wenżowi, to tak jak człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzmiwuj napisał:
Moim zdaniem wenżowi, to tak jak człowiekowi.
-Tato czy wąż ma ogon , -wyłącznie synku, wyłącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Masz się czym pochwalić...
Gdzie mieszkasz? to może podrzucę ci jakiegoś kotka? Wczoraj widziałem, że jeszcze 2 bure koty kręcą się w pobliżu. Wkrótce będą gotowe do wycieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1) Lekarz mi właśnie wyrażnie zalecił żeby jak najwięcej pisać na tym Forum a dla mnie słowo lekarza droższe piniendzy ! 2) Oprócz pisania na Forum zajmuję się jeszcze walką z bolszewickimi wiatrakami na Płd. Podlasiu. 3) O krokodylach JA nie pisałem. Pawlak, to chyba do ciebie pije ten przygłup ? Rasisto ! a co ty masz do Afryki ? 4) Idż ! podkabluj na UB ! albo poskarż się SWOJEMU dużemu Kotkowi...
żenada dziecko, widać że wakacje niedawno się zaczeły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
### napisał:
Gdzie mieszkasz? to może podrzucę ci jakiegoś kotka? Wczoraj widziałem, że jeszcze 2 bure koty kręcą się w pobliżu. Wkrótce będą gotowe do wycieczki.
Dlaczego Ty ich nie wezmiesz? jak to mowia, krowa duzy ryczy a malo mleka daje.. ja mam swoje koty i to mi wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Dlaczego Ty ich nie wezmiesz? jak to mowia, krowa duzy ryczy a malo mleka daje.. ja mam swoje koty i to mi wystarczy.
Ty masz SWOJE koty ? a inne ? nie przygarniesz ? nieczuły draniu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puszek na obserwacji czuje się dobrze. Jest raczej normalny. A Wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość314 napisał:
Puszek na obserwacji czuje się dobrze.
Taaaaaaaaaaak ? na jego miejscu powiesiłbym sie w celi na własnym ogonie ! Puszek ! jak wyjdziesz na wolność to masz u mnie murowane wpierd...l ! Za to że mi w Ośmiornicy naschtschałeś do kufla ! Pamientasz draniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Otumaniony ! Zobacz ile tego badziewia tu się zebrało ! Sodoma, Gomora ! Ja się z tobo zgadzam : wszystkie koty zamknąć do pierdla i spokój ! Czyż to nie piękny widok ten Puszek za kratami ? nareszcie spokojny, pod tekturą ? Ja to bym jeszcze poszedł dalej i wszystkie SOBAKI też zamknął w kiciu ! Lewactwo U-WIEEEL-BIAAA sirściuchy a nienawidzi ludzi ! To inna mutacja FASZYZMU !
Uratowali 300 kotów przed pożarciem Około 300 kotów, które czekał koniec w garnku z lokalnym przysmakiem, zostało uratowanych przez obrońców zwierząt - pisze w poniedziałek anglojęzyczny dziennik "Shanghai Daily" na swoich stronach internetowych. Zaalarmowani przez miłośników kotów, działacze odkryli na zapleczu u handlarza przygotowane do wysyłki do prowincji Kuangtung 22 bambusowe klatki z upchniętymi w nich zwierzakami - powiedział jeden z uczestników akcji ratunkowej, Lai Xiaogu. Zwierzęta były "maltretowane, stłoczone w klatkach, w niektórych było ich po 20" - powiedział Lai. Miano dostarczyć je do Kuangtungu, gdzie kocie mięso stanowi składnik lokalnej potrawy nazywanej "tygrys kontra smok", przyrządzanej m.in. z węży - wyjaśnił. Restauratorzy z południa Chin płacą około 50 juanów (5,2 euro) za kota - pisze "Shanghai Daily". Handlarza zatrzymano po awanturze z obrońcami zwierząt, którzy, uwalniając koty, połamali mu klatki. Szybko jednak go zwolniono, gdyż - jak wyjaśnił cytowany przez gazetę funkcjonariusz policji - "żadne prawo nie zabrania w Chinach konsumowania kotów". Jak pisze gazeta, kotów handlarzowi dostarczali "łowcy", którzy wyłapywali je nocą w dzielnicach mieszkalnych. Większość kotów zwrócono właścicielom, odnalezionym dzięki anonsowi w internecie. http://wiadomosci.onet.pl/1999316,69,urato...rciem,item.html Siwy wiedziałeś, że "żadne prawo nie zabrania w Chinach konsumowania kotów"?... Czy w naszym kraju prawo zezwala zjeść kota np. z głodu i biedy, bo radny Puszek z PSL-u zaprzestał rozdawania swoich reklamówek z kiełbasą wyborczą? Dobra cena 5,20 euro za kotka, ale ryzyko duże, bo ci "miłośnicy kotów"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otumaniony ! Dzięki za tę info ! Są jeszcze NORMALNI ludzie na tym świecie ! A jakie prawo w Polsce ZABRANIA konsumowania kotów ? Jeśli nie zabrania tzn że wolno te kocie sierściuchy łapać i robić z nich np. gulasz. Chyba pójdę do Chińczyka na Janowską spróbować. Podobno pycha ! A skoro Chińczyki płacą za 1 kotka 5,20 jewro to można na tym zrobić niezły biznes ! Ale takiego sierściucha to trzeba im dostarczyć żywcem czy można przedtem ubić i wysłać w lodówce ? Byłoby taniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy do Otumanionego... napisał:
Otumaniony ! Dzięki za tę info ! Są jeszcze NORMALNI ludzie na tym świecie ! A jakie prawo w Polsce ZABRANIA konsumowania kotów ? Jeśli nie zabrania tzn że wolno te kocie sierściuchy łapać i robić z nich np. gulasz. Chyba pójdę do Chińczyka na Janowską spróbować. Podobno pycha ! A skoro Chińczyki płacą za 1 kotka 5,20 jewro to można na tym zrobić niezły biznes ! Ale takiego sierściucha to trzeba im dostarczyć żywcem czy można przedtem ubić i wysłać w lodówce ? Byłoby taniej...
Drapieżników się nie jada. Kot jako ogniwo końcowe łańcucha pokarmowego kumuluje w sobie szkodliwe związki , metale , i tak dalej. Z drugiej strony taki kiciuś mógłby spokojnie uchodzić za królika a króliki się nie rozmnażają. Na lotnisku jest infrastruktura , tzn jeszcze nie wszystko rozkradziono, to może by się zająć hodowlą kotów , można by także sprzedawać koty w stanie przetworzonym jako Hong Sue Miau , lub kota po pekińsku. Moglibyśmy się stać drugimi Chinami lub nawet wyprzedzić Wietnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ! Rzeczywiście, "hodowla KOTÓW" brzmi lepiej niż "hodowla królików" ! Przedstawię ten pomysł na najbliższej Radzie Miasta. A ty Pawlak w tym czasie opracuj biznesplan. No i trzeba będzie napisać Wniosek o dotację z Jewrosojuza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość314 napisał:
Puszek na obserwacji czuje się dobrze. Jest raczej normalny. A Wy?
PUSZEK DO BOJU, za "Małą Ojczyznę"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to dobry czas, na dobre podpier***enie "kolegów" z PSL-u... po co ci konkurencja przy układaniu list wyborczych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może rybki po wigilii nie dostał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...